aktualności rynek premiery sport

2009-11-17

Największy polski zlot fanów Land Cruisera

Prawie 120 uczestników, fanów samochodów terenowych spod znaku Toyoty, spotkało się w dniach 2-4 października 2009 w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą. 56 pojazdów, od seryjnych współczesnych modeli po najstarsze egzemplarze kolekcjonerskie, przez trzy dni gościło na pięknych terenach w okolicach Kazimierza i Puław.

Toyota Land Cruiser – wszechobecna ikona terenówki w niedostępnych i wymagających terenach Azji, Afryki czy Australii. Również w Polsce ma swoich wielbicieli. Już po raz czwarty klubowicze i sympatycy Toyota Land Cruiser owners club spotkali się na dorocznym zlocie YotaSpot.

YotaSpot to impreza otwarta organizowana przez klubowiczów dla klubowiczów oraz dla osób spoza klubu. Spotkanie miało charakter integracyjny. Jazda, z roadbookiem po okolicach Puław i Kazimierza Dolnego, dawała wiele radości zarówno nowicjuszom, jak i doświadczonym 'offroaderom”.

Toyota Land Cruiser

Wspólna 'walka z żelazem i terenem” były doskonałą okazją do zawarcia i cementowania znajomości. Bez pośpiechu, nadmiernej rywalizacji z czasem, miło i bezpiecznie – to cechy towarzyskiej formuły YotaSpot. Wszystko po to, aby stworzyć fantastyczną atmosferę spotkania. W sobotni, po jazdach terenowych, wieczór uświetnił pokaz slajdów Roberta Ziemianka z wyprawy na Alaskę, który przeniósł uczestników złotu na tereny opisywane przez Marka Twaina.

'Kolejny raz zlot YotaSpot spotkał się z pozytywnym odzewem klubowiczów i sympatyków Toyota Land Cruiser Owners Club. Jest to dla Nas bezcenne i motywuje do dalszej pracy nad kolejnymi edycjami. Spodziewamy się, że liczba uczestników będzie przyrastać, ale nie boimy się tego. Tak, jak nasze ukochane auta, jedziemy do przodu” – komentuje Marek 'Margo” Goławski, lider klubu TLCoc, organizator tegorocznego spotkania.

Yota Spot 2009 została przygotowana przy wsparciu partnerów : Magazyn Off-ROAD.PL, Toyota Motor Poland, Wyprawa4x4, Hotel Beata, Polina, RXV – Robin’S eXpedition Vehicles, Hydro Instal, Gruzin’s Sticker Factory – GSF, Toyota Inter Car Nowak.

Toyota Land Cruiser owners club to niekomercyjny projekt, powstały w 2006 roku, zrzeszający miłośników terenówek spod znaku Toyoty. Forum klubowe to najlepiej rozwinięte źródło wiedzy technicznej dotyczące Toyoty z napędem 4x4.

Samochody toyota land cruiser - zobacz ogłoszenia


Samochody toyota - zobacz ogłoszenia


Autor: Kila
Źródło: Toyota, fot. Toyota

Polecamy z moje4kolka:

Jeep Wrangler w limitowanej serii Black Edition

Cadillac Ciel Concept - niebo na ziemi

Cadillac XTS - debiut pod koniec roku

Subaru BRZ z seryjnym turbodoładowaniem

Subaru XV - pomarańczowa rewolucja

SsangYong Concept XUV 1
Marki na skróty:
audi alfa romeo bmw
cadillac chevrolet chrysler
citroen dacia dodge
fiat ford honda
hyundai jaguar jeep
kia lancia land rover
lexus mazda mercedes
mini mitsubishi nissan
opel peugeot porsche
renault saab seat
skoda smart ssangyong
subaru suzuki toyota
volkswagen volvo


Zobacz inne artykuły o marce toyota:

Toyota Land Cruiser

Największy polski zlot fanów Land Cruisera

Toyota Land Cruiser

Największy europejski zlot fanów Land Cruisera

Toyota Land Cruiser

Zlot miłośników Toyoty Land Cruiser w Niemczech