aktualności rynek premiery sport

2010-03-12

Aston Martin otwiera pierwszy salon w Polsce

Marka Aston Martin została gorąco powitana w Polsce podczas gali inaugurującej otwarcie jej pierwszego salonu na terytorium Polski. Gala została zorganizowana wraz z AML Polska, która jako jedyna firma w naszym kraju będzie reprezentowała uznaną angielską markę pod nowym szyldem 'Aston Martin Warszawa”.

Dr. Ulrich Bez, Prezes firmy Aston Martin, powiedział: 'Klienci w Polsce wyrażają ogromne zainteresowanie naszymi samochodami. Cieszymy się, że udało się nam znaleźć godnego zaufania partnera i odpowiednie miejsce, dzięki którym nasi klienci będą mieli bezpośredni dostęp do naszych aut. Rynek samochodów luksusowych w Polsce rozwija się zarówno na poziomie nabywców indywidualnych, jak i klientów biznesowych. Dzięki ciągłemu napływowi inwestycji z zagranicy oraz szybkiemu rozwojowi gospodarczemu, zarówno Warszawa, jak i nasi nowi partnerzy, mają wiele do zaoferowania. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że możemy powitać ich w naszej drużynie. Warszawa odegra nieocenioną rolę w procesie ekspansji na rynki Europy Wschodniej, co stanowi ważny punkt w strategii rozwoju sieci sprzedaży.”

Aston Martin w Polsce

Marcin Dąbrowski, Vice Prezes oraz Dyrektor Zarządzjący AML Polska, powiedział: 'Cieszymy się bardzo, że udało nam się rozpocząć współpracę z tak ekskluzywną marką, jaką jest Aston Martin. Dzięki temu Warszawa dołączy do najbardziej prestiżowych miejsc na motoryzacyjnej mapie świata. Aston Martin będzie miał u nas pełne przedstawicielstwo, jako produkt najwyższej klasy, niepowiązane z żadną z innych przodujących angielskich marek, jakie przez ostatnie kilka lat mieliśmy przyjemność reprezentować, osiągając przy tym imponujące sukcesy.”

Nowy salon Astona Martina o powierzchni 170 m2 przeznaczonej tylko i wyłącznie dla tej ekskluzywnej marki został zaprojektowany tak, by pomieścić wszystkie podstawowe modele: V8, V12, Vantage, DB9 oraz DBS. Wyczekiwany czterodrzwiowy model Aston Martin Rapide, który zadebiutował w 2009 roku na Frankfurt Motor Show, a następnie zdobył uznanie mediów podczas swojej światowej premiery w Walencji, będzie dostępny już od kwietnia. Ponadto, w salonie znajdziemy dwa sportowe modele pokazowe, które zapewnią klientom dodatkowe wrażenia.

Lokalizacja salonu – dziesięć minut jazdy od centrum Warszawy, tuż przy właśnie odnawianym Stadionie Narodowym przy Alei Waszyngtona – zapewnia idealne warunki zarówno dla sprzedaży oraz serwisu samochodów Aston Martin dla terenu całej Polski.

Aston Martin nieustannie powiększa sieć dealerów swoich pojazdów na całym świecie. Na rok 2010 zaplanowano wiele projektów z tym związanych. W 16 europejskich krajach znajduje się aktualnie 48 salonów, włączając w to nowopowstałe przedstawicielstwo w Warszawie. W najbliższym czasie planowane jest otwarcie salonów w stolicy Grecji oraz we włoskiej Florencji.

Aston Martin w Polsce Aston Martin w Polsce
Samochody - ogłoszenia

Autor: Kila
Źródło: Aston Martin, fot. Aston Martin

Polecamy z moje4kolka:

serwis samochodowy

serwis samochodowy

auto holowanie

autoholowanie

Mitsubishi ASX

Majowa oferta Mitsubishi

Aston Martin w Polsce

Aston Martin otwiera pierwszy salon w Polsce

Chevrolet Cruze

Możliwość wycieku paliwa w Chevrolecie Cruz

Nissan Qashqai

Nissan Qashqai i X-Trail do serwisu
Marki na skróty:
audi alfa romeo bmw
cadillac chevrolet chrysler
citroen dacia dodge
fiat ford honda
hyundai jaguar jeep
kia lancia land rover
lexus mazda mercedes
mini mitsubishi nissan
opel peugeot porsche
renault saab seat
skoda smart ssangyong
subaru suzuki toyota
volkswagen volvo


Zobacz inne artykuły o marce :

dieta cud tesla

Dieta tak, ale z Tesla

wypożyczalnia samochodów Warszawa

wypożyczalnia samochodów Warszawa

serwis samochodowy

serwis samochodowy