aktualności rynek premiery sport

2016-08-05

serwis samochodowy

Moje cztery kolka to jeden z europejskich liderów w dziedzinie obsługi samochodów. Oferujemy kompleksowe usługi związane z bieżącą eksploatacją samochodów osobowych i dostawczych.

Obsługujemy wszystkie marki samochodów, wykonywane usługi opierają się na zaleceniach producentów. Gwarantujemy wykonanie usługi na poziomie producenta w konkurencyjnej cenie. Moje cztery kolka to serwis, gdzie Twoim samochodem zaopiekuje się profesjonalny zespół, zarówno w trakcie przeglądu, jak i naprawy p

Wyróżnia nas krótki czas napraw oraz wysoki poziom obsługi klienta. Większość usług wykonywana jest na poczekaniu. Podczas każdej naprawy nasi mechanicy dokonują bezpłatnej kontroli opon, świateł, wycieraczek, poziomu płynów eksploatacyjnych i oleju, a doradcy klienta udzielają szczegółowych informacji, co i dlaczego powinno być zrobione w danym samochodzie. Wykonujemy tylko tą usługę, która została zaakceptowana przez Klienta, uprzednio podając szacowaną cenę.

Usługi motoryzacyjne – przeprowadzane regularnie i w sprawdzonym oraz odpowiednio wyposażonym warsztacie samochodowym – zapewniają komfortowe i bezawaryjne użytkowanie pojazdu. Moje cztery kolka zapewnia kompleksową obsługę kierowców i wyjątkowo szeroki zakres wykonywanych usług.

Klienci mogą liczyć na fachową obsługę i doradztwo w każdym zakresie. Moje cztery kolka to dokładna analiza stanu auta podczas kompleksowych przeglądów, które pozwalają dokładnie ocenić potrzebę ewentualnych wymian. Nasza sieć warsztatów zapewnia serwisowanie auta pod każdym względem: od kwestii związanych z nadwoziem poprzez elektronikę samochodową po naprawy silnika oraz układu klimatyzacji.

Świadcząc usługi motoryzacyjne, Moje cztery kolka zawsze zapewnia nie tylko wysoką jakość obsługi, ale i pełną wiedzę o stanie auta oraz planowanych naprawach. Uzgadniane są z Klientem – ten ma pod kontrolą pełen cennik usług motoryzacyjnych. Dzięki temu może mieć pewność, że serwis samochodu jest pod każdym względem uzgadniany z właścicielem pojazdu.

Cennik usług motoryzacyjnych Moje cztery kolka to jeden z atutów naszej sieci. Wymiana oleju, przeglądu, serwis hamulcowy czy naprawa elektryki – wszystko zawsze jest w wyjątkowo atrakcyjnych cenach.

 

Części samochodowe i części zamienne

Akumulatory

W ostatnich latach zapotrzebowanie na energię w nowoczesnych pojazdach wzrosło o 300%. Aby dobrać odpowiedni akumulator, warto wziąć pod uwagę nie tylko pojemność silnika i jego moc, ale także zamontowane urządzenia zasilane elektrycznie, klimatyzację a nawet warunki jazdy. Generalnie zasada mówi, że przy doborze akumulatora powinniśmy kierować się zaleceniami producenta.

Dowiedz się jak dobrać akumulator do samochodu na naszym blogu.

Wycieraczki

Tylko dobra widoczność gwarantuje bezpieczną jazdę, dlatego należy regularnie dbać o czystość piór wycieraczek oraz o regularną wymianę.

 

Pióra wycieraczek dobiera się w zależności od marki, modelu i rocznika samochodu. Zapraszamy do skorzystania z konfiguratora wycieraczek samochodowych, który stworzyliśmy z myślą o tych z Państwa, którzy chcą je dobrać samodzielnie. W razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu z najbliższym Auto Centrum Moje cztery kolka, gdzie nasi doradcy udzielą Państwu fachowej porady.

Dowiedz się jak dobrać wycieraczki do samochodu na naszym blogu.

KONFIGURATOR Czesci zamienne wycieraczki - Moje cztery kolka

Założymy książkę serwisową Twojego samochoduDzięki temu będziesz mieć dostęp do udokumentowanej historii wszystkich napraw. Tym samym podniesiesz wartość samochodu w momencie odsprzedaży.

Samochody - ogłoszenia

Autor: Kila
Źródło: Moto Target

Polecamy z moje4kolka:

serwis samochodowy

serwis samochodowy

auto holowanie

autoholowanie

Mitsubishi ASX

Majowa oferta Mitsubishi

Aston Martin w Polsce

Aston Martin otwiera pierwszy salon w Polsce

Chevrolet Cruze

Możliwość wycieku paliwa w Chevrolecie Cruz

Nissan Qashqai

Nissan Qashqai i X-Trail do serwisu
Marki na skróty:
audi alfa romeo bmw
cadillac chevrolet chrysler
citroen dacia dodge
fiat ford honda
hyundai jaguar jeep
kia lancia land rover
lexus mazda mercedes
mini mitsubishi nissan
opel peugeot porsche
renault saab seat
skoda smart ssangyong
subaru suzuki toyota
volkswagen volvo


Zobacz inne artykuły o marce :

dieta cud tesla

Dieta tak, ale z Tesla

wypożyczalnia samochodów Warszawa

wypożyczalnia samochodów Warszawa

serwis samochodowy

serwis samochodowy