aktualności rynek premiery sport

2016-08-05

wypożyczalnia samochodów Warszawa

Długoterminowy wynajem samochodów – rent a car dla Ciebie

Przygotowaliśmy dla Państwa wspaniałą ofertę, która pozwala na komfortowe podróżowane przy zachowaniu bardzo niskich kosztów.

Główną propozycją jest wynajem samochodów w mieście Warszawa, w którym znajduje się główna siedziba naszej firmy.

Posiadamy również punkt konsultacyjny oraz doradczy na lotnisku Modlin.

Nasza wypożyczalnia samochodów jako jedna z nielicznych w kraju gwarantuje wynajęcie samochodu

WYNAJEM KRÓTKOTERMINOWY TO WYPOŻYCZENIE SAMOCHODU NA CZAS DO 1 MIESIĄCA. Z NASZYMI ATRAKCYJNYMI CENAMI MOGĄ SIĘ PAŃSTWO ZAPOZNAĆ W ZAKŁADCE CENNIK. Z WIELKĄ STARANNOŚCIĄ PODCHODZIMY DO WYBORU SAMOCHODÓW, TAK ABY KAŻDY ZNALAZŁ AUTO IDEALNE DO JEGO POTRZEB. NASZE SAMOCHODY SĄ W WIĘKSZOŚCI NOWE, NIE WYPOŻYCZAMY AUT STARSZYCH NIŻ 3 LATA. PO SZCZEGÓŁY ZAPRASZAMY DO ZAKŁADKI SAMOCHODY. WYNAJEM KRÓTKOTERMINOWY POZWALA CIESZYĆ SIĘ JAZDĄ WYBRANYM SAMOCHODEM NIE PONOSZĄC PRZY TYM KOSZTÓW ZWIĄZANYCH Z OPŁATAMI TAKIMI JAK UBEZPIECZENIE CZY PRZEGLĄD TECHNICZNY. KORZYSTAJĄC Z WYPOŻYCZONEGO AUTA PONOSZĄ PAŃSTWO TYLKO KOSZTY PALIWA I OPŁATY ZA WYNAJEM. TO ATRAKCYJNE ROZWIĄZANIE DLA OSÓB, KTÓRE NIE UŻYTKUJĄ AUTA ZBYT CZĘSTO. WSZELKIE SPRAWY DOTYCZĄCE NAPRAW I OPŁAT NALEŻĄ DO WYPOŻYCZALNI. DODATKOWO ZA KAŻDYM RAZEM MOŻNA CIESZYĆ SIĘ JAZDĄ INNYM SAMOCHODEM.

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW CARFREE ZAJMUJE SIĘ ZARÓWNO KRÓTKO JAK I ŚREDNIO I DŁUGOTERMINOWYM WYNAJMEM SAMOCHODÓW OSOBOWYCH. POSIADAMY JEDNE Z NAJNIŻSZYCH OPŁAT ZA WYNAJEM AUT W WARSZAWIE, JEDNOCZEŚNIE STARAJĄC SIĘ ŚWIADCZYĆ USŁUGI NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE. STARAMY SIĘ DO KAŻDEGO KLIENTA PODCHODZIĆ INDYWIDUALNIE I ELASTYCZNIE.


ŚREDNIOTERMINOWY WYNAJEM SAMOCHODÓW UMOŻLIWIA WYNAJĘCIE POJAZDU NA OKRES OD 1 DO 24 MIESIĘCY. OFERTA JEST GŁÓWNIE SKIEROWANA DO FIRM, ZE WZGLĘDU NA WYGODĘ WYNAJMU I GWARANCJI POZYSKANIA SAMOCHODÓW W BARDZO KRÓTKIM CZASIE NA KORZYSTNYCH WARUNKACH ZBLIŻONYCH DO OFERTY WYNAJMU DŁUGOTERMINOWEGO.

ZAPEWNIAMY ATRAKCYJNE CENY I SZYBKIE POZYSKANIE FLOTY SAMOCHODOWEJ PRZY MINIMALNEJ ILOŚCI PROCEDUR.

Specalizujemy się w wynajmie samochodów osobowych i dostawcznych na okres krótkoterminowy lub długoterminowy. Ważnym walorem dla Nas jako firma jest świadczenie usług na jak najwyższym poziome tak aby zapewnić wszystkim Naszym klientom 100% zadowolenie i satysfakcje z świadczonych usług przez ekipę Dolcar. Z doświadczenia wiemy że ciężko jest dogodzić każdej poszczególnej osobie ale dzięki indywidualnemu podejściu do każdego potencjalnego klienta jesteśmy w stanie stworzyć ofertę dostosowaną do jego potrzeb. Pomaga nam w tym również szeroka oferta samochodów do wynajęcia (Zobacz naszą ofertę). Flota naszej wypożyczalni w Warszawie składa się z takich klas jak: A, A+, B, C, D, D+, Sport, T, P oraz SUV. Jesteśmy pewni że większość z Państwa odnajdzie własnie u nas tego czego szuka. Dodatkowo wypożyczalnia Dolcar przygotowała dla Państwa kilka ciekawych promocji (Zobacz nasze promocje)

Samochody - ogłoszenia

Autor: Kila
Źródło: Moto Target

Polecamy z moje4kolka:

serwis samochodowy

serwis samochodowy

auto holowanie

autoholowanie

Mitsubishi ASX

Majowa oferta Mitsubishi

Aston Martin w Polsce

Aston Martin otwiera pierwszy salon w Polsce

Chevrolet Cruze

Możliwość wycieku paliwa w Chevrolecie Cruz

Nissan Qashqai

Nissan Qashqai i X-Trail do serwisu
Marki na skróty:
audi alfa romeo bmw
cadillac chevrolet chrysler
citroen dacia dodge
fiat ford honda
hyundai jaguar jeep
kia lancia land rover
lexus mazda mercedes
mini mitsubishi nissan
opel peugeot porsche
renault saab seat
skoda smart ssangyong
subaru suzuki toyota
volkswagen volvo


Zobacz inne artykuły o marce :

dieta cud tesla

Dieta tak, ale z Tesla

wypożyczalnia samochodów Warszawa

wypożyczalnia samochodów Warszawa

serwis samochodowy

serwis samochodowy