aktualności rynek premiery sport
2009-09-24
BMW Vision – EfficientDynamics

Debiutujący obecnie pojazd koncepcyjny BMW Vision – EfficientDynamics dowodzi, iż założenia strategii rozwojowej BMW – EfficientDynamics można całkowicie pogodzić z nawet najbardziej rygorystycznymi wymogami redukcji emisji substancji szkodliwych i spalanego paliwa, co pozwoli spełnić przyszłe normy w tym zakresie. BMW Vision – EfficientDynamics to wyjątkowy pojazd o czteromiejscowym nadwoziu wykorzystujący pełnowartościową technologię hybrydową typu plug-in.

2009-09-24
Nowy Ford Ranger - trzyma fason nawet w najcięższych warunkach

W swoim najnowszym wcieleniu Ford Ranger łączy nowoczesną, elegancką sylwetkę z nowo zaprojektowanym wnętrzem, solidną budową i wytrzymałością. Dodatkowym atutem są niskie koszty eksploatacji i utrzymania.

2009-09-14
Ford Fiesta Van - kurier z klasą
Wraz z wprowadzeniem na rynek nowej gamy małych samochodów dostawczych Ford Fiesta Van, europejska oferta modelowa Forda wzbogaciła się o kompletną rodzinę niezwykle praktycznych i funkcjonalnych kompaktowych samochodów dostawczych o stylowej linii. Zupełnie nowy Ford Fiesta Van to samochód, dzięki któremu w europejskim segmencie małych aut dostawczych pojawił się model łączący walory praktyczne z elegancją i autentyczną przyjemnością użytkowania.
2009-09-14
Alfa Romeo MiTo - MultiAir

Alfa Romeo, od zawsze uznawana jako symbol zaawansowanej technologii oraz wysokiej klasy silników, ma zaszczyt przedstawić rewolucyjny system MultiAir opracowany i opatentowany przez FPT – Fiat Powertrain Technologies. Prekursorem tej rewolucyjnej rodziny jest silnik MultiAir 1.4, wprowadzony na rynki światowe po raz pierwszy w modelu Alfa Romeo MiTo i oferowany w 3 różnych poziomach mocy (105 KM, 135 KM i 170 KM) zgodnych z normą Euro5.

2009-09-14
Nowy C-MAX we Frankfurcie

Ford of Europe opublikował pierwsze oficjalne zdjęcia całkowicie nowego Forda C-MAX, którego światowa premiera odbędzie się podczas tegorocznego Salonu Samochodowego we Frankfurcie.

2009-09-14
Nowy Ford Transit Connect i Tourneo Connect

Ciesząca się dużym powodzeniem rodzina modeli Ford Transit Connect i Tourneo Connect przeszła właśnie szereg znaczących zmian, dzięki którym te niezwykle popularne w Europie małe samochody użytkowe zyskały jeszcze atrakcyjniejszy wygląd. Zmianom wyglądu zewnętrznego oraz wnętrza pojazdu, towarzyszy wzbogacenie katalogu wyposażenia i dalsza poprawa jakości.

2009-09-13
Nowy roadster i coupe od mini - reklamy

Mini na zbliżającym się salonie samochodowym we Frankfurcie zaprezentuje dwa nowe modele, które mają wejśc do produkcji w przyszłym roku. Jest to nowe coupe MINI oraz roadster bazujący na tym samym coupe.

2009-09-12
Nowe modele SEAT-a w wersji ECOMOTIVE we Frankfurcie

Na najbliższym Salonie Motoryzacyjnym we Frankfurcie SEAT zaprezentuje nowe wersje ECOMOTIVE niedawno zmodernizowanych modeli Altea, Altea XL i Leon.

2009-09-12
Brabus SV12 R - 750 KM w luksusowej limuzynie

Firma Brabus zaprezentuje podczas Salonu Samochodowego we Frankfurcie model zbudowany w oparciu o najnowszego Mercedesa S 600, pod którego maską znajdzie się dwunastocylindrowy silnik R Biturbo 750.

2009-09-12
Nowa Mazda3 MPS

Mazda powiększa rodzinę Mazdy3 o najmocniejszą wersję – Mazda Performance Series (MPS), która sprawi, że serca miłośników sportowych samochodów zabiją szybciej. To wyjątkowa kombinacja radości z jazdy z funkcjonalnością samochodu kompaktowego.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25
26
Marki na skróty:
audi alfa romeo bmw
cadillac chevrolet chrysler
citroen dacia dodge
fiat ford honda
hyundai jaguar jeep
kia lancia land rover
lexus mazda mercedes
mini mitsubishi nissan
opel peugeot porsche
renault saab seat
skoda smart ssangyong
subaru suzuki toyota
volkswagen volvo